Milano

Seria MILANO

Milano łączy w sobie włoski styl, nowoczesność i funkcjonalność.

Akcesoria łazienkowe Milano

Akcesoria łazienkowe Milano łączą w sobie włoski styl, nowoczesność i funkcjonalność. W kolekcji akcesoriów do łazienek Milano królują chrom i szkło, błysk i mat – dzięki temu dodatki te są jednocześnie eleganckie, nowoczesne, ale i subtelne. Z w powodzeniem sprawdzą się w łazienkach urządzonych w stylu minimalistycznym, jak i nowoczesnym. Błyszczące, chromowe powierzchnie ożywią małą łazienkę, rozświetlając ją i optycznie powiększając.

Matowe szkło i błyszczący chrom w akcesoriach łazienkowych Milano

Wybór materiałów, z których wykonane są akcesoria łazienkowe Milano nie był oczywiście przypadkowy. Matowe szkło i błyszczący chrom tworzą doskonałe połączenie elegancji i klasycznego stylu, a dzięki subtelnym kształtom, dodatki te w wysublimowany sposób podkreślają wykończenie wnętrza. Większość krawędzi zakończona jest kątem prostym, jednak półokrągłe brzegi, których również nie brakuje, ocieplają całą kolekcję. Akcesoria łazienkowe Milano trudno zastosować w surowej, industrialnej stylizacji – zdecydowanie lepiej sprawdzą się one w klasycznej aranżacji łazienki w nowoczesnym wydaniu. Perfekcyjnie wpiszą się także w minimalistyczną łazienkę, również taką o niewielkiej powierzchni.

Możliwości inwestorów w kwestii wykończenia łazienki są jeszcze większe, dzięki dwóch wersjom wielu akcesoriów łazienkowych Milano. Część z nich występuje bowiem w dwóch wariantach kolorystycznych – srebrnym i złotym. Ponadto niektóre z dodatków oferujemy w wersji z ruchomymi elementami lub nie. W taki sposób zaprojektowaliśmy np. uchwyt na papier toaletowy, który dostępny jest z osłonką i bez osłonki.

Minimalistyczne akcesoria łazienkowe Stella Milano

Projektując i wykańczając łazienkę, warto wykorzystać wyłącznie akcesoria Stella z kolekcji Milano. Dzięki temu osiągnięcie spójnego i zachwycającego efektu będzie łatwe, również dla mniej doświadczonych inwestorów. Dlatego w naszej kolekcji znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria – półki pod lustro, różnego rodzaju wieszaki i haczyki, uchwyty na szklankę, uchwyty na papier toaletowy, szczotka toaletowa. Ponadto oferujemy także części zamienne, by po dłuższym czasie można było wymienić poszczególne elementy, po których widać upływ czasu. Jednocześnie wszystkie nasze akcesoria łazienkowe, w tym cała kolekcja Milano, są niezwykle wytrzymałe. W produkcji używamy wysokiej jakości materiałów, co w połączeniu z precyzją wykonania, przynosi efekt w postaci stylowych akcesoriów łazienkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolekcji Milano oraz innych kolekcji akcesoriów Stella.